Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

dodano: 2019.01.16 ważne do: 2019.03.17 wyświetleń: 253
Szczegóły ogłoszenia:
Diagnostyka obrazowa w medycynie jest dzisiaj naprawdę mocno rozwinięta. By jednak była przydatna, niezbędny jest doskonały sprzęt. Firma Medcorp to cieszący się doskonałą opinią dostawca sprzętu wysokiej jakości, który pozwoli przeprowadzać diagnostykę na najwyższym poziomie. Co ważne, w ofercie firmy znalazły się także takie usługi, jak konfiguracja zakupionych urządzeń oraz szkolenia dla lekarzy poświęcone obsłudze zakupionego sprzętu. Podejmując decyzję o zakupie urządzeń do diagnostyki obrazowej, można też liczyć na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W swojej ofercie firma posiada aparaty USG, echokardiografy oraz papier do USG. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne oraz gwarantują precyzyjne wyniki. Siła firmy tkwi w doskonale do swojej pracy przygotowanym personelu, który posiada bardzo duże doświadczenie oraz bogatą wiedzę teoretyczną. Chętnie odpowiada na najtrudniejsze nawet pytania zadawane przez klientów, rozwiewając wszystkie wątpliwości.

Medcorp to firma oferująca usługi na najwyższym poziomie. Bardzo dobry wybór dla wszystkich , którzy szukają sprzętu do diagnostyki obrazowej odznaczającego się wysoką jakością. Bardzo duży wybór, atrakcyjne ceny oraz doradztwo na bardzo wysokim poziomie!

Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/
Kontakt
MedCorp Polska
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com