Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Rezonans magnetyczny z kontrastem - WARSZAWA

dodano: 2020.04.27 ważne do: 2020.07.26 wyświetleń: 225
Szczegóły ogłoszenia:
Szukają Państwo przychodni lub kliniki, która na terenie stolicy kraju wykonuje rezonans magnetyczny z kontrastem? Gorąco zapraszamy do MRI Diagnostyka - Warszawa, Bemowo/Bielany. Rozporządzamy nowoczesnym rezonansem magnetycznym 1.5T Magnetom Altea firmy Siemens. Sprzęt ten to bezdyskusyjny lider w procesie diagnostyki. Wykonujemy również rezonans magnetyczny z kontrastem. Jeżeli poszukują Państwo fachowców od rezonansu magnetycznego (który jest sprawdzony dla dzieci, dorosłych oraz kobiet w ciąży) - serdecznie zapraszamy do MRI Diagnostyka.

W leczeniu najważniejsza jest szybka, efektywna oraz w głównej mierze trafna diagnostyka choroby. Gdy lekarz zdaje sobie sprawę z tego, co dolega pacjentowi - ma prawo wdrożyć konkretne leczenie lub zalecić pacjentowi właściwą profilaktykę. W MRI Diagnostyka Warszawa koncentrujemy się na tym, by pomagać pacjentom oraz doktorom, wykonując rezonans magnetyczny z kontrastem. Posiadamy konieczny, nowoczesny sprzęt 1.5T Magnetom Altea firmy Siemens, który zezwala w sposób bezinwazyjny oraz wydajny diagnozować wszystkie schorzenia u młodych ludzi oraz dorosłych. Rezonans magnetyczny to bezpieczna oraz efektywna metoda diagnostyki, polecana też dla pań w ciąży. Jest to jednocześnie wybitnie dokładna metoda diagnostyki przeróżnego typu schorzeń. Dlatego jeżeli Państwa lekarz zalecił wykonanie rezonansu magnetycznego w celu diagnostyki choroby lub profilaktyki - serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzin MRI Diagnostyka, gdzie z rozkoszą pomożemy, wykorzystując nowoczesny sprzęt (zarządzamy najlepszym rezonansem magnetycznym dostępnym na rynku) oraz wielkie doświadczenie kadry lekarskiej.
 
Kontakt
MRI diagnostyka
ul. Al. Zjednoczenia 36, 01-830 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com