Serwisy Darmowych Ogłoszeń: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Zatrudnię kominiarza lub podejmę współpracę z Zakładem Kominiarskim

dodano: 2018.01.09 ważne do: 2018.03.10 wyświetleń: 47
Szczegóły ogłoszenia:
Zatrudnię kominiarza z uprawnieniami czeladnika , mistrza lub
podejmę współpracę z Zakładem Kominiarskim

Wymagania:
-Zaświadczenie o uprawnieniach kominiarskich (czeladnik/mistrz)
- Doświadczenie zawodowe: minimum 3 m-ce mile widziane
- Mile widziane także prawo jazdy kat B

Zakres obowiązków:
- Czyszczenie przewodów kominowych w domkach jednorodzinnych, mistrz wykonuje także opinie, przeglądy oraz odbiory.

Oferujemy:
- Praca/współpraca na stałe
- Praca na terenie zamieszkania do 100 km ( całe trójmiasto i okolice)
- Istnieje możliwość pracy w innym rejonie Polski wówczas zapewniamy kwaterę - pracownik nie ponosi żadnych kosztów z tym związanych
- Jeżeli pracownik dysponuje własnym samochodem (może być osobowy) który może być wykorzystywany do celów zawodowych wówczas zwracamy koszt paliwa

-Wysokie wynagrodzenie ok 7000zł brutto i więcej.

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty pracy udzielam także telefonicznie.
tel: 794-393-906
(Nie zawsze mogę odebrać telefon- proszę wówczas zostawić wiadomość sms - oddzwonię).
Kontakt
Twój Kominiarz
ul. Łowiecka, 64-920 Piła, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.