Serwisy Darmowych Ogłoszeń: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Ciesla szalunkowy

dodano: 2019.01.26 ważne do: 2019.02.25 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:

Cieśla szalunkowy - Szwecja– polska umowa o pracę.
Obecnie poszukujemy cieśli szalunkowego do pracy w Szwecji.
Miejsce pracy: Helsinborg (niedaleko Malmo)
Zadania:
• szalowanie ścian/stropów w systemie DOKA/PERI.
Wymagania:
• znajomość systemów szalunkowych DOKA i PERI,
• doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku  - wymóg konieczny.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie – do 120-140 SEK/h,
• organizację zakwaterowania,
• przejazd do miejsca pracy na koszt Pracodawcy,
• narzędzia i odzież,
• dodatkowe ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę.
Zjazdy do domu co 8 tygodni.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/wyślij SMS o treści CIEŚLA SZWECJA do Pauliny Dziełak – tel.  796-509-409
lub prześlij nam swoje CV: paulina.dzielak@pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Zatrudnię cieślę szalunkowego  do pracy w Szwecji. Wymagana znajomość systemów szalunkowych DOKA/PERI.
Osoba do kontaktu: Paulina Dziełak, tel. 796 509 409, mail: paulina.dzielak@pracownicybudowlani.pl
Kontakt
Paulina
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.