Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Komisjoner Praca dla osób mieszkających w okolicy Ibbenbüren

dodano: 2021.02.17 ważne do: 2021.02.24 wyświetleń: 70
Szczegóły ogłoszenia:
Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Praca dla osób mieszkających w okolicy Ibbenbüren - Niemcy

Miejsce pracy Ibbenbüren

Dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy Komisjonerów (k/m) i Pracowników magazynu (k/m) na niepełny etat lub Minijob.

Ogłoszenie kierujemy do osób mieszkających w Niemczech w okolicach miejscowości Ibbenbüren.

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie ubrań oraz gadżetów
Skanowanie towarów
Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Zatrudnienie w ramach Minijob lub niepełnego etatu
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej w trzy dni w tygodniu
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana
Prawo jazdy Kl. B oraz auto - wymóg konieczny

Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Biuro Opole
+ 48 504 969 041 | vt@cp-personal.com
Kontakt
Concept Plus Opole
Ibbenbüren Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=