Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Szafy metalowe na dokumenty

dodano: 2021.11.19 ważne do: 2022.02.17 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Solidne szafy metalowe do biura wykonuje firma Metal - Meb. Cały asortyment umieszczony jest na stronie www zaprezentowanej marki i można dokładnie sprawdzić, co jest do wybrania. Poszczególne szafy na akta są opisane i poza pomieszczeniami biurowymi można je też dopasować do szpitali oraz placówek oświatowych. O tym, co wybierać można zadecydować po zapoznaniu z opisem. Różne wymiary oraz formy szaf dokładnie wskażą ich zastosowanie.

Metal - Meb w trakcie produkcji zabiega o utrzymanie wysokich standardów. Dlatego można spodziewać się, że każda z szaf będzie perfekcyjnie spełniała własną funkcję przez długi czas. Abstrahując od tego, czy szuka się szafy przeszklonej, bądź zabudowanej witryny kartotekowo – szufladowej, znajdzie się właściwy rodzaj. Oferta zawiera także szafy warsztatowe oraz pod RODO. Klienci, jacy już kupili szafy podkreślają, że są to produkty, w jakie warto inwestować.
Kontakt
Metal-Meb
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com