Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Sztyblety jeździeckie damskie i męskie

dodano: 2020.07.14 ważne do: 2020.10.12 wyświetleń: 130
Szczegóły ogłoszenia:
Stajnia Miszewo to profesjonalny internetowy sklep jeździecki, który przedstawia okazały wybór artykułów dla jeźdźca i konia. Pod jednym adresem można nabyć wszystko, co przydatne jest tak w toku treningów, jak i też zawodów.

W sprzedaży sklep posiada wysokiej jakości sprzęt jeździecki w przystępnych cenach, komfortową odzież, w tym bryczesy odpowiednie na instruktaże i zawody, odzież taką jak frak jeździecki, buty dające komfort i bezpieczeństwo jazdy – różne sztyblety jeździeckie w pełnej gamie numerów, kaski ochronne rozmaitych typów. Ponadto też dostarcza produkty do pielęgnacji konia i sprzętu, przykładowo balsamy do skór, środki chłodzące, również pasze, suplementy oraz witaminy, wyposażenie do stajni oraz pastwiska.

Sklep Stajnia Miszewo zapewnia swoim kupującym stale bardzo atrakcyjne ceny i mnóstwo promocji, dzięki którym za zakupy można zapłacić znacznie mniej niż w pozostałych sklepach. Zamówienia realizowane są błyskawicznie – paczkę można dostać nawet kolejnego dnia. W razie zakupów za kwotę co najmniej 300 złotych wysyłka jest gratis. Zapraszamy do sklepu Stajnia Miszewo!

Sztyblety jeździeckie damskie i męskie
ul. Gdyńska 179 Miszewo
80-297 Banino
tel./fax (58) 684-87-73
biuro.stajniamiszewo@gmail.com
http://stajnia-miszewo.pl/sztyblety-jezdzieckie-c-8_21_22.html
Kontakt
stajnia-miszewo
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com