Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2019.02.26 ważne do: 2019.04.27 wyświetleń: 204
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na najwyższym poziomie firma , która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług transportowych oraz przeprowadzkowych. Posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu bardzo dobrze odpowiada na potrzeby swoich potencjalnych klientów. Dokłada bardzo dużych starań, by każde zlecenie zostało wykonane ekspresowo. Dba o transportowane przedmioty. Nie trzeba więc się martwić o to, czy nie zostaną one w przeprowadzce uszkodzone. W jej szeregach zatrudnieni są wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy rewelacyjnie znają się na usługach związanych z transportem.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno drobnych przeprowadzek, jak i ogromnych przedsięwzięć. W swojej bogatej ofercie ma przeprowadzki tak prywatnych osób, jak i firm a także instytucji. Każde zlecenie traktowane jest tak samo poważnie. Oferowane przez siebie usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i poza granicami kraju. Charakteryzują ją naprawdę korzystne ceny , a także fachowe podejście do każdego kto właśnie jej powierzył transport różnych przedmiotów. Siła firmy to również bogata flota pojazdów, które poradzą sobie z każdym ładunkiem , który trzeba przetransportować.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com