Serwisy Darmowych Ogłoszeń: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2019.01.20 ważne do: 2019.03.21 wyświetleń: 120
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na najwyższym poziomie firma specjalizująca się w oferowaniu profesjonalnych usług transportowych i przeprowadzkowych. Ma naprawdę szerokie doświadczenie, dzięki czemu bardzo dobrze zna potrzeby swoich potencjalnych klientów. Dokłada wielkich starań, aby każde zlecenie zostało zrealizowane w krótkim czasie. Troszczy się o transportowane przedmioty. Nie trzeba więc się martwić o to, czy przetrwają one przeprowadzkę. W jej szeregach pracują tylko mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem pracownicy, którzy doskonale znają się na usługach przeprowadzkowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno małych przeprowadzek, jak i bardzo dużych przedsięwzięć. W swojej szerokiej ofercie posiada przeprowadzki tak prywatnych osób, jak i firm oraz instytucji. Każde zlecenie ma takie samo znaczenie. Oferowane przez siebie usługi firma świadczy zarówno na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicznym. Cechują ją naprawdę konkurencyjne ceny oraz elastyczne podejście do każdego klienta. Firma ma bogatą flotę pojazdów, które poradzą sobie z każdym ładunkiem , który trzeba przetransportować.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com