Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Wywóz gruzu, wynajem kontenerów Warszawa

dodano: 2021.01.15 ważne do: 2021.04.15 wyświetleń: 164
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo Rebudex specjalizuje się profesjonalnym wywozem gruzu, ziemi, złomu, śmieci budowlanych, starych sprzętów, zużytych opon, wielkogabarytowych przedmiotów oraz śmieci na obszarze Warszawy. W swojej szerokiej ofercie posiada również usługę najmu kontenerów na rozmaite odpady. Rebudex to imponujący wybór również dla przeciętnych przedsiębiorstw, jak i firm budowlanych. Z jej usług mogą również skorzystać osoby fizyczne, które w skutku przeprowadzonego remontu posiadają gigantyczną ilość odpadów budowlanych oraz gruzu do utylizacji.
Przedsiębiorstwo Rebudex rozporządza kontenerami o kubaturze od 2 m3 do nawet 15 m3, w zależności od prac prowadzonych przez klienta. Pracownicy nieustannie służą profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru należytej wielkości zbiornika. To właśnie dzięki różnorodności rozmiarów oraz solidnemu wykonaniu Rebudex w sposób skuteczny, bezpieczny i sprawny składuje i transportuje odpady. Osiągalne są kontenery otwarte i zamykane, o wzmocnionym dnie oraz wykonane z blachy. Są w stanie przechować dowolną ilość gruzy lub ziemi.
 
Kontakt
Rebudex.pl
ul. Węgierska 5/7/9 m6, 02-319 Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com