Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Zamierzasz kupić fajną deskę z wiosłem za niskie pieniądze?

dodano: 2020.12.16 ważne do: 2021.03.16 wyświetleń: 159
Szczegóły ogłoszenia:
Zastanawiasz się nad spróbowaniem swoich sił w sportach wodnych? Czy po prostu dokupujesz sprzęt przed wakacjami? W sklepie GoSUP bez wątpienia znajdziesz wszystko, co niezbędne podczas podróży nad jezioro.

Sklep internetowy GoSUP powstał, by uprościć dostęp do sprzętu SUP i gadżetów żeglarskich w naszym kraju. Supboarding to stosunkowo nowy sport na krajowych wodach, jednak perfekcyjnie sprawdzający się na nich. W sklepie znajdziemy wiele modeli sup, odpowiadających potrzebom każdego, od początkującego do zawodowca. Obojętnie co wybierzemy, mamy pewność że nasz świeży sprzęt sprawdzi się niezależnie od sytuacji.

W ofercie sklepu znajdziemy jednak nie tylko SUPy, ale także wszystko co niezbędne w czasie wypoczynku: kamizelki ratunkowe, torby wodoszczelne, a także wszelkiego rodzaju gadżety wodne. W jednym miejscu całkowicie przygotujemy się na nasze wakacje nad wodą, nie musząc nawet wychodzić z mieszkania.


Kontakt:

Obsługa sklepu
tel. 512 951 722
e-mail: kontakt@gosup.pl
https://gosup.pl/
Kontakt
GoSUP
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com