Serwisy Darmowych Ogłoszeń: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Kret przecisk

dodano: 2019.02.03 ważne do: 2019.05.04 wyświetleń: 65
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Telbest od ponad 20 lat wykonuje przeciski kretem oraz przewierty sterowane na użytek sieci światłowodowych oraz teletechnicznych miedzianych. Usługi realizujemy na terenie całego kraju przy użyciu sprzętu do wykonywania przecisków pneumatycznych oraz zaawansowanych przewiertów. Stosujemy technikę bezrozkopową na dłuższych dystansach oraz zróżnicowanym terenie.

Ponadto świadczymy usługi: prace ziemne, nadzory budowlane, prace energetyczne i oświetleniowe, testowanie i pomiary torów światłowodowych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Telbest.pl
 
Kontakt
Telbest
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com