Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Zapraszamy do Sklepu Stomatologicznego HelloDent

dodano: 2021.02.10 ważne do: 2021.05.11 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
Zajrzyj na stronę sklepu internetowego HelloDent i zamów pierwszorzędne artykuły do pielęgnacji jamy ustnej! Sklep przygotował rozbudowaną ofertę dla Klientów indywidualnych oraz Stomatologów, prowadzących własne gabinety dentystyczne.

W ofercie znalazły się produkty, podzielone na czytelne kategorie. 
  • STREFA STOMATOLOGA obejmuje profesjonalne narzędzia i sprzęt do gabinetów. To między innymi wiertła, czepki chirurgiczne, serwety operacyjne, ostrza chirurgiczne, amalgamaty, glasjonometry, okulary, nici, lusterka, włókna szklane i wiele innych.
  • STREFA PACJENTA obejmuje szczoteczki mechaniczne i manualne, pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej, skrobaczki do języka, a także rozmaite końcówki i artykuły do higieny protez.
Zapraszamy do e-sklepu HelloDent, gdzie zamówisz najlepsze produkty bez wychodzenia z domu! Siedziba sklepu mieści się w Krakowie, ale zamówienia można składać online, wybierając wygodną opcję dostawy pod wskazany adres.
Kontakt
HelloDent
Kraków Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com