Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

dodano: 2019.05.13 ważne do: 2019.07.12 wyświetleń: 86
Szczegóły ogłoszenia:
"Interesujące rozwiązanie, które sprawia, że praca w firmie jest jeszcze łatwiejsza. Nais to platforma , którą zaprojektowano z myślą o tych pracodawcach, którzy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest nagradzanie pracowników. Platforma powstała z prawdziwej pasji i dzisiaj jest narzędziem , które sprawdza się świetnie. Sprawdza się bardzo dobrze zarówno w małych, jak i wielkich firmach.

Jak działa aplikacja? Firma podejmuje decyzję o przyznaniu pracownikowi środków w wybranej wysokości. Następnie to pracownik podejmuje decyzję, jakie benefity go interesują. To on wybiera benefity i podejmuje decyzję, kiedy chce z nich skorzystać. Właściciel firmy bez najmniejszych problemów pobiera z aplikacji raporty , a następnie dokonuje rozliczenia dokumentów. Wszystko jest niezwykle proste i pozbawione niepotrzebnych trudności. Z aplikacji mogą korzystać firmy, menedżerowie, partnerzy.

Platforma obejmuje naprawdę atrakcyjne benefity, wśród których każdy znajdzie to, co wpisuje się w jego gust. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znalazły się między innymi sport i rekreacja, wyjścia integracyjne, dla dzieci.

Szukasz interesującego rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais to coś, na co warto postawić."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/
Kontakt
Nais
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com