Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

dodano: 2019.02.27 ważne do: 2019.03.29 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
Interesujące rozwiązanie, które sprawia, że praca dostarcza jeszcze więcej przyjemności. Nais to platforma , która powstała z myślą o tych pracodawcach, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest nagradzanie pracowników. Platforma zrodziła się z prawdziwej pasji i aktualnie jest narzędziem bardzo funkcjonalnym. Sprawdza się doskonale zarówno w małych, jak i ogromnych firmach.

Na czym polega działanie aplikacji? Firma podejmuje decyzję o przyznaniu pracownikowi środków w konkretnej wysokości. Następnie to pracownik podejmuje decyzję, jakie benefity go interesują. To on wybiera benefity i podejmuje decyzję, kiedy chce z nich skorzystać. Właściciel firmy bez problemu pobiera z aplikacji raporty , a następnie dokonuje rozliczenia dokumentów. Wszystko jest zaskakująco proste i pozbawione zbędnych trudności. Aplikacja powstała z myślą o firmach, menedżerach oraz partnerach.

Platforma obejmuje naprawdę interesujące benefity, wśród których każdy znajdzie to, co wpisuje się w jego gust. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znalazły się między innymi uroda, zdrowie, dla dzieci.

Szukasz interesującego rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais wpisze się w Twoje najbardziej wygórowane wymagania.

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/
Kontakt
Nais
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com