Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Wkładki ortopedyczne dla dzieci ORTOPEDICA Warszawa

dodano: 2020.07.14 ważne do: 2020.10.12 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:
ORTOPEDICA Warszawa - wkładki ortopedyczne supinujące, na płaskostopie poprzeczne, dla dzieci, na ostrogę piętową, indywidualne.
Salon ortopedyczny ORTOPEDICA prezentujący szeroką paletę produktów wkładek ortopedycznych.

Salon ORTOPEDICA zorganizowany został na wzór podobnych placówek w Niemczech i Holandii. Oferujemy wkładki ortopedyczne na płaskostopie poprzeczne dla dzieci - wkładki do butów na ostrogę piętową. Nasz salon powstał w 2001r. w Lublinie. Pacjenci przyjeżdżający do nas z całej Polski sprawili, że otworzyliśmy Salon również w Warszawie.
Naszym celem jest indywidualne podejście do potrzeb klienta i właściwy dobór wkładek ortopedycznych wraz z wykonaniem odpowiednich poprawek, oraz obuwia zdrowotno - profilaktycznego. Salon ściśle współpracuje z lekarzem ortopedą.
Szczególną sferą działalności salonu jest wczesne wykrycie wad stopy za pomocą bezpłatnych badań na podoskopie umożliwiających diagnozowanie stopy pod pełnym obciążeniem. Umożliwia to na właściwe zaopatrzenie stopy we wkładki ortopedyczne zapewniające prawidłową korekcję oraz zapobiegające dalszym deformacjom.
Naszym Klientom oferujemy także buty profilaktyczno-zdrowotne mające pozytywną opinię Centralnego Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie a także wyróżnione znakiem Zdrowa Stopa (m.in. Postęp, Dawid, Rena).
Naszym Klientom oferujemy wkładki profilaktyczno - rehabilitacyjne wykonywane na miarę przy użyciu materiałów i technologii firmy F.W. Kraemer KG. z Niemiec.
Posiadamy także teren zabaw dla dzieci, aby uniknąć ewentualnego stresu mającego związek z badaniem, a także aby podczas rozmowy z opiekunem lub przy wykonywaniu badania u jednego dziecka, inne zajęło/y się zabawą.
Na miejscu wykonujemy wkładki i konieczne korekcje indywidualnie do potrzeb pacjenta. Serwis wkładki i kolejne modyfikacje są bezpłatne.
Jeżeli wada jest poważniejsza i wymaga współpracy wkładki z odpowiednim obuwiem na miejscu pomożemy wybrać buty polskich producentów takich jak Postęp, Dawid i Rena, spełniających nasze surowe wymagania.
Sklep gwarantuje szybką realizację wszystkich zamówień, ażeby zapewnić swoim interesantom pełne zadowolenie z zakupów. Jego pracownicy dodatkowo są przygotowani do doradzenia, jakie artykuły będą najlepsze. Żadne pytanie przesłane do sklepu nie zostanie bez odpowiedzi.
Salon ortopedyczny ORTOPEDICA - zapraszamy do wstąpienia na stronę sklepu, a także do przyjścia do naszych Salonów. Zapraszamy i życzymy miłych zakupów!

Kontakt:
Wkładki  ortopedyczne dla dzieci  ORTOPEDICA Warszawa
http://www.salonortopedyczny.pl/warszawa/
Warszawa - Tarchomin
ul. Światowida 49 lok. 43a
03-144 Warszawa
tel. 609 132 076
Pn. - Pt. 11:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 14:00
 

 
Kontakt
ortopedica
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com