Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Dystrybutor piwa kraftowego w Polsce!

dodano: 2020.03.20 ważne do: 2021.03.03 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Browar Prost wychodzi z propozycją współpracy do wszystkich firm z Trójmiasta i okolic. Jesteśmy nie tylko producentem znakomitych piw rzemieślniczych, ale również, a może przede wszystkich ich dystrybutorem.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na teren całej Polski, proponując Państwu zakup kilkunastu rodzajów piw w kegach 30 litrowych bądź półlitrowych butelkach. Na tym nie koniec – każdy klient otrzyma od nas kompleksowe wsparcie sprzedaży, dzięki organizowanym szkoleniom informacyjnym z zakresu produkcji piwa kraftowego, jego jakości oraz sprzedaży. W razie potrzeby zawsze służymy również pomocą telefoniczną – nasi Piwowarzy odpowiedzą na wszystkie dręczące Państwa pytania.

Jeśli posiadają Państwo hotel, restaurację bądź inny punkt gastronomiczny serdecznie zachęcamy do współpracy. Ponadto jesteśmy otwarci na współpracę barterową.
Wideo
Kontakt
Browar PROST
ul. Paprotna 4, 51-117 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com