Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

dodano: 2019.06.28 ważne do: 2019.08.27 wyświetleń: 220
Szczegóły ogłoszenia:
"Interesujące rozwiązanie, które sprawia, że praca dostarcza jeszcze więcej przyjemności. Nais to platforma , którą zaprojektowano z myślą o tych pracodawcach, którzy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest nagradzanie pracowników. Platforma zrodziła się z prawdziwej pasji i aktualnie jest narzędziem , które sprawdza się świetnie. Sprawdza się doskonale zarówno w niewielkich, jak i dużych firmach.

O co w tym chodzi? Firma podejmuje decyzję o przyznaniu pracownikowi środków w określonej wysokości. Następnie to pracownik podejmuje decyzję, jakie benefity go interesują. To on wybiera benefity i ustala samodzielnie moment skorzystania z nich. Właściciel firmy bez żadnych problemów pobiera z aplikacji raporty , a następnie dokonuje rozliczenia dokumentów. Wszystko jest banalnie proste i pozbawione niepotrzebnych trudności. Aplikacja powstała z myślą o firmach, menedżerach oraz partnerach.

Platforma obejmuje naprawdę interesujące benefity, wśród których każdy pracownik ma szansę znaleźć to, co go interesuje. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znalazły się między innymi uroda, moda, nauka.

Szukasz godnego uwagi rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais to coś, na co warto postawić."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/
Kontakt
Nais
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com