Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

dodano: 2019.05.13 ważne do: 2019.07.12 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
Kom-in.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży bardzo dobrej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych lub drzwiczek do kominka też mogą skorzystać z usług tej firmy. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów przeznaczonych do kominków od firmy Kom-in.pl mogą liczyć również na pełen serwis pogwarancyjny elementów, które się zużyły bądź są zepsute. W firmie nacisk kładziony jest na najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Trzeba wyraźnie podkreślić, że nie powstają one taśmowo.

Firma może pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz niemałym gronem naprawdę zadowolonych klientów.  Tym, co wyróżnia ją spośród innych firm mających w swojej ofercie paleniska i akcesoria kominkowe jest  w stu procentach indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się także stworzenia kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta i jego indywidualnego projektu. Daje swoim klientom też możliwość wydłużenia gwarancji. Kom-in.pl to najlepszy wybór dla wszystkich poszukujących kominka wpisującego się w indywidualne gusta.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com