Serwisy Darmowych Ogłoszeń: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2019.01.10 ważne do: 2019.03.11 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na doskonałym poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada wszelkich starań, by każdy klient był w stu procentach usatysfakcjonowany z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary podane przez klienta.

W swojej ofercie posiada aktualnie trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane. Firma wykorzystuje materiały najlepszej jakości. Jej siłą jest również posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który bardzo dobrze zna się na swojej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów świetnej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich zależy uzyskany ostatecznie efekt. Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma troszczy się o pełne zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. To właśnie dlatego proponuje wyroby świetnej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com