Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Noclegi w Białce Tatrzańskiej

dodano: 2020.12.01 ważne do: 2021.03.01 wyświetleń: 166
Szczegóły ogłoszenia:
Wypoczynek w Białczańskim Dworku to znakomita oferta za niewygórowaną cenę. Polskie góry, czyste powietrze, wspaniała przyroda, błogość i cisza – to wszystko proponuje Białka Tatrzańska. Spełnij swoje marzenia o najlepszym urlopie – zregeneruj swoje wewnętrzne siły i postaw na doskonały odpoczynek.

Dom wczasowy Białczyński Dworek znajduje się niedaleko Term Białka oraz Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Budynek położony jest w cudownym, przytulnym miejscu nieopodal rzeki Białka. Wokoło dworku znajduje się obszerny teren rekreacyjny, wskutek tego to też zachwycające miejsce na zimowy wyjazd oraz na familijne wakacje.

Dworek oferuje gościom wypoczynek w przyjemnej rodzinnej atmosferze, z miłą obsługą oraz wyśmienitą kuchnią domową. Dostępne są tu pokoje przeznaczone dla 2, 3, 4 osób, także studia dwupokojowe. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w łazienki, a większa część z nich ma balkony.

Wszystkich szukających relaksu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą przedstawioną na stronie internetowej i zachęcamy do wykonania rezerwacji już w tym momencie!

Kontakt:
Noclegi w Białce Tatrzańskiej
Aleksandra i Mariusz Lubińscy
34-405 Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 311
tel. (018) 26 541 10
kom. 665 602 766
 http://www.bialczanskidworek.pl/

 
Kontakt
bialczanskidworek
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com