Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Farby Dialcolor Poznań Studio Barw

dodano: 2020.12.01 ważne do: 2021.03.01 wyświetleń: 139
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli potrzebujesz farb o doskonałej jakości to warto skorzystać z naszych usług studiobarw . Jako, że posiadamy ogromne doświadczenie wynikające z naszej wieloletniej działalności jesteśmy świetnym wyborem.
W swojej ofercie posiadamy elewacje, farby i tapety natryskowe do dekoracji wnętrz. Nasze produkty, to najlepsze materiały na rynku, które pozwalają uzyskać doskonałe i trwałe efekty dekoracyjne. Ostatnim z najpopularniejszych produktów firmy Trimetal jest farba do natrysku Dialcolor.
Wszyscy nasi klienci są usatysfakcjonowani nic dziwnego - ich indywidualne potrzeby, oczekiwania jak i wymagania są dla nas najważniejsze.
Prowadzimy bezpłatne szkolenia i pokazy dla wykonawców w mieście Poznań. Służymy radą i pomocą techniczną przy realizacji robót malarskich.
Gorąco zachęcamy Państwa do rozpoczęcia z naszą firmą współpracy. Na naszej witrynie online, będą się mogli Państwo zapoznać z bardziej szczegółowymi informacjami, które dotyczą naszej działalności, serdecznie zapraszamy!


kontakt:

Farby Dialcolor Poznań Studio Barw
ul. Sportowa 14
60-185  Skórzewo k/Poznania
tel. +48 61-894 63 99, 508 289 342
e-mail: biuro@studiobarw.com.pl
 http://www.studiobarw.com.pl/
Kontakt
studiobarw
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com