Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2019.09.29 ważne do: 2019.11.27 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z jej usług. Dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary określone przez klienta. W swojej ofercie posiada teraz trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki mogą być montowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych.

Firma stawia na materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest też mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który świetnie zna się na powierzonej pracy. Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na zastosowanie materiałów wysokiej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich uzależniony jest efekt końcowy. Wszystkie wyroby objęte są aż pięcioletnią gwarancją. Firma dba o pełne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Z tego powodu proponuje wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com