Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2019.09.02 ważne do: 2019.12.01 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada największych starań, aby każdy klient był naprawdę zadowolony z jej usług. W związku z tym drzwiczki wytwarzane są pod wymiary podane przez klienta. W swojej ofercie ma teraz trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach.

Firma bazuje na materiałach wysokiej jakości. Jej siłą jest też mający świetne kwalifikacje i jednocześnie bardzo doświadczony personel, który doskonale zna się na wykonywanej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów świetnej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego bardzo dobrze, że często to od nich zależy ostateczny efekt. Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma dba o pełne zadowolenie swoich klientów. Dlatego ma w swojej ofercie wyroby doskonałej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com