Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Obsługa szkód komunikacyjnych

dodano: 2020.06.30 ważne do: 2020.09.28 wyświetleń: 159
Szczegóły ogłoszenia:
Jednostka Hoolster jest jednym z liderów na rynku firm zajmujących się odzyskiwaniem zadośćuczynień i likwidacją szkód komunikacyjnych. Działa na terenie Bielska- Białej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie okolicznych miast Polski. Od wielu lat przeprowadza udane procesy uzyskiwania zadośćuczynień powypadkowych. Jej propozycja oparta jest na kontakcie z ubezpieczycielem, natychmiastowym holowaniem na parking, naprawą samochodu z OC/AC jak też uzyskaniem przez poszkodowanego samochodu zastępczego z OC sprawcy. 
Dodatkowo złożoność usług gwarantuje całkowitą likwidację szkód, obejmującą uregulowanie wszelkich niezbędnych formalności z ubezpieczycielem, profesjonalną wycenę szkody, bezpłatną kalkulację jej naprawy i jej usunięcie - na https://hoolster.pl wolno zaznajomić się ze wszelkimi możliwościami. Hoolster stanowi gwarancję niezawodności oraz osobistego rozwiązania kłopotu. Swoim Klientom umożliwia też skorzystanie z innowacyjnej usługi, jaką jest dopłata do odszkodowań, które zostały zaniżone. Działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu służąc rzeczywistą pomocą oraz poradą. 
 
Kontakt
hoolster.pl
ul. Romualda Traugutta 16, 43-300 Bielsko Biała, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com