Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2019.03.14 ważne do: 2019.05.13 wyświetleń: 40
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na wysokim poziomie firma,  która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada maksymalnych starań, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary określone przez klienta. W swojej ofercie ma obecnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki można zamontować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane.

Firma sięga po materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest także wykwalifikowany i jednocześnie naprawdę doświadczony personel, który doskonale zna się na swojej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na zastosowanie materiałów najwyższej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego bardzo dobrze, że często to od nich uzależniony jest efekt, który uzyskuje się ostatecznie.

Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma dba o maksymalne zadowolenie swoich klientów. Dlatego oferuje wyroby świetnej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com