Serwisy Darmowych Ogłoszeń: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

dodano: 2019.01.14 ważne do: 2019.03.15 wyświetleń: 135
Szczegóły ogłoszenia:
Kom-in.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży perfekcyjnej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów do kominków. W swojej ofercie ma wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy szukają kaset kominkowych lub drzwiczek do kominka również mogą elementy te zakupić od tej firmy. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów przeznaczonych do kominków od firmy Kom-in.pl mogą liczyć również na stojący na najwyższym poziomie serwis pogwarancyjny produktów zepsutych bądź zużytych. W firmie kładzie się nacisk na najwyższą jakość oferowanych produktów. Należy podkreślić, że nie powstają one w sposób taśmowy. Firma może pochwalić się niemałym doświadczeniem i sporym gronem w pełni zadowolonych klientów.  Tym, co odróżnia ją od innych firm zajmujących się produkcją i sprzedażą palenisk oraz akcesoriów do kominków jest  w pełni indywidualne podejście do klientów.

Firma podejmuje się także wyprodukowania kominka na podstawie fotografii dostarczonej przez klienta oraz jego indywidualnego projektu. Oferuje swoim klientom także możliwość wydłużenia gwarancji.

Kom-in.pl to świetny wybór dla wszystkich poszukujących kominka wpisującego się w indywidualne gusta.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com