Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Język angielski Trójmiasto

dodano: 2019.11.06 ważne do: 2020.02.04 wyświetleń: 99
25 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zajęcia indywidualne,  
25 zł = 45 minut
40 zł= 60 minut
60 zł =90 minut

Duety, 3+ do ustalenia

Nazywam się Diana Bartkowska, jestem native speaker ze Stanów Zjednoczonych. Mówię z amerykańskim akcentem.

Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się już w momencie urodzenia. Urodziłam się w Houston, Texas, USA, gdzie ukończyłam amerykańskie przedszkole, Szkołę Podstawową (Yeager Elementary School), a następnie gimnazjum (Bleyl Middle School) w Houston, Texas, USA.

Obcuję z językiem angielskim od dziecka uczęszczając do amerykańskich szkół, a także studiując za granicą i utrzymując ciągły kontakt z przyjaciółmi z USA. Często wyjeżdżam do Stanów Zjednoczonych zarówno towarzysko, jak i w celach edukacyjnych, dokształcając się.

Języka polskiego nauczyła mnie mama, która od urodzenia mówiła do mnie po polsku jako jedyna z otoczenia, gdy przyjechałam do Polski ciężko aklimatyzowałam się, posiadam więc doświadczenie przejścia z jednego języka na drugi w bardzo szybkim tempie.

Ukończyłam studia licencjackie edukację elementarną i nauczanie języka angielskiego na Pomorskiej Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Gdyni, gdzie ukończyłam studia z wyróżnieniem biorąc udział w programie "Praktyka Czyni Mistrza", a tematem mojej pracy licencjackiej była "Wczesna edukacja a wychowanie wielokulturowe". W trakcie studiów miałam możliwość studiowania za granicą.

Następnie ukończyłam studia magisterskie na Akademii Pomorskiej w Słupsku kierunek pedagogika, o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pomocą psychologiczno-seksuologiczną, gdzie także ukończyłam z wyróżnieniem, a temat mojej pracy magisterskiej brzmiał "„Dwujęzyczność jako wyzwanie edukacyjne. (na podstawie szkoły polskiej w Houston, Texas, USA)” badając osoby dwujęzyczne (amerykańsko-polskie) zamieszkujące w Houston, Texas, USA.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, jak i młodzież i dorosłych języka angielskiego. Będąc na studia udzielałam się jako wolontariusz. Pracowałam również jako wychowawca, lektor i native speaker dla młodzieży na obozie językowym "Summer Chill in English".

Posiadam takie certyikaty, jak: TOEIC, TOEF, TEFL, Edukacja Równości do codziennej pracy pedagoga, Podstawy Muzykoterapii w Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej, Zaświadczenie o odbyciu szkolenia w zakresie Nowych Technik w Edukacji, Local Training Course, o    Certyfikat ukończenia kursu Wychowawcy wypoczynku/kolonii/obozu

W Las Vegas ukończyłam specjalistyczny kurs nauczania języka angielskiego CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages).
Obecnie studiuję filologię angielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu o specjalizacji translatorskiej.
Kontakt
Diana
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com