Serwisy Darmowych Ogłoszeń: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Kosmetyki Orientu, naturalne kosmetyki

dodano: 2018.12.30 ważne do: 2019.03.30 wyświetleń: 188
Szczegóły ogłoszenia:
Dobra maska stanowi jeden z podstawowych elementów prawidłowej pielęgnacji włosów. Jej działanie uzależnione jest przede wszystkim od zawartych w niej składników. Najlepsze efekty można uzyskać dzięki kosmetykom naturalnym, dlatego wyłącznie takie produkty są dostępne w sklepie Kosmetyki Orientu.

Przygotowana przez nas oferta obejmuje produkty sprawdzonych i zaufanych producentów, między innymi Receptury Babuszki Agafii, Hesh i Dr Sante. Zapewniamy szeroki wybór gotowych masek, przeznaczonych do różnych typów włosów, jak również kosmetyki w proszku, które umożliwiają samodzielny dobór składników i skomponowanie maski idealnie odpowiadającej własnym potrzebom.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami, a następnie do wyboru maski, dzięki której Twoje włosy będą mogły zachować zdrowie i piękny wygląd.
 
Kontakt
KosmetykiOrientu.pl
ul. Os. Młodości 5/1, 31-908 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com