Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

poszewka jedwabna

dodano: 2020.10.18 ważne do: 2021.01.16 wyświetleń: 83
Szczegóły ogłoszenia:
Ale w ostatnich latach aktorzy piękna zdają się nam mówić, że to wszystko wciąż nie wystarcza, aby dobrze wyglądać: należy również spać w jedwabiu, aby zachować swój kapitał piękna. A co jeszcze, czy moje bawełniane prześcieradła są złe? Według wszystkich dermatologów, fryzjerów i innych ekspertów od urody, nie: jedwab byłby najlepszym materiałem do pielęgnacji skóry, ponieważ wchłaniałby znacznie mniej wilgoci ze skóry, ale także kremy.

Znasz mnie: jestem ciekawy i żądny przygód, jeśli chodzi o urodę - posunąłem się nawet do picia kolagenu, to znaczy! - więc chciałem na własne oczy przekonać się, co jedwabna poszewka może zrobić (bardziej) dla mojej skóry niż klasyczna poszewka. Przetestowałem więc zupełnie nowy produkt dostępny w Sephora: elegancką poszewkę Slipsilk marki Slip z najwyższej jakości jedwabiu morwy, dostępną w 4 kolorach i 2 rozmiarach.


Otwierając pudełko zafascynowała mnie jakość materiału: poszewka była oczywiście bardzo gładka i jedwabista (obvisouly), wsunęła mi się między palce i wezwała moją głowę do spoczynku bez czekania. Od tamtego wieczoru spałem na nim i moją pierwszą reakcją było znalezienie na twarzy ultra-świeżego materiału: to jedna z osobliwości, które odkryłem w nim z biegiem czasu, ponieważ poszewka zawsze pozostaje świeża, nawet jeśli masz na to głowę. Więc może zimą niekoniecznie to jest to, czego chcesz, ale z mojej strony nie przeszkadzało mi to i nawet uważałem to za bardzo przyjemne!

Na początku bałem się, że jedwab naelektryzuje mi włosy, ale wstałem wcześnie rano bez elektryczności statycznej. Co więcej, pierwsze noce na jedwabnej poszewce Silk.pl spałam jak niemowlę, wygodnie ułożona i nieczęsto się budzę! Poza tym, chociaż często po przebudzeniu moja skóra jest tłusta, za każdym razem, gdy spałam na poszewce Silk.pl, było to zupełnie normalne. Moja teoria mówi, że jedwab skutecznie wchłaniałby mniej wilgoci z mojej skóry, a zatem ta ostatnia nie musiałaby produkować nadmiernej ilości sebum, aby zrekompensować jej odwodnienie. W każdym razie miło było nie mieć błyszczącej (ani suchej) skóry, kiedy wstałem rano!
Kontakt
poszewki jedwabne
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com