Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Wykonam stronę internetową z systemem CMS Wordpress i blogiem

dodano: 2020.07.21 ważne do: 2020.10.19 wyświetleń: 176
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Marketingu Internetowego MKDES OPOLE ma pomysł na Twoją stronę internetową.
Realizujemy profesjonalne strony responsywne dla małych i dużych firm. Profesjonalizm wykonania gwarantuje nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania i tworzenia stron.

Pakiet zawiera:
  • Mobilna, responsywna strona w technologii RWD, która dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest przeglądana.
  • Panel administracyjny systemu CMS, pozwalający na samodzielne zarządzanie stroną, zmianę treści, tekstów, struktury witryny, menu, dodawanie nowych stron, kategorii, zdjęć, tworzenie galerii i wiele innych.
  • Wstępne pozycjonowanie strony, czyli jej zindeksowanie w wyszukiwarce, wdrożenie wtyczki SEO oraz optymalizację wstępną nagłówków, treści i zdjęć.
  • Hosting, czyli serwer dla strony internetowej, zapewniający także miejsce na pocztę email.
  • Profesjonalną skrzynkę pocztową z aplikacją do odbierania poczty także na smartfonie i tablecie.
  • Domenę, czyli adres internetowy.
  • Certyfikat szyfrowania SSL, bez którego dzisiaj nie powinna działać żadna strona www.
Wykonana witryna będzie posiadała łatwy w obsłudze i intuicyjny panel do samodzielnego zarządzania treścią. Daje on wiele możliwości konfiguracyjnych, ale przede wszystkim pozwala w dowolnym czasie na rozbudowę, bez angażowania programisty lub osoby o specjalistycznych umiejętnościach. Wszystko możesz zrobić samodzielnie - dodawać nowe treści, zmieniać opisy, publikować nowe podstrony serwisu, wstawiać zdjęcia, budować galerie i wiele innych.

Co daje posiadanie strony z systemem CMS?
Przede wszystkim znaczne obniżenie kosztów obsługi i szybkie wprowadzanie zmian. Wszelkie zmiany możesz wykonać samodzielnie w dowolnej i dogodnej dla ciebie chwili.
CMS Wordpress jest tak bardzo popularnym systemem, że poradniki, filmy i przykłady jak wykonać daną rzecz można znaleźć w internecie w kilka minut. Daje on możliwość zarówno zarządzania treścią i zawartością witryny, jak również jej wyglądem. Każdy element panelu administracyjnego jest dokładnie opisany, co sprawia ze dowolną zmianę może wykonać nawet osoba bez specjalnej znajomości obsługi.
Kontakt
MKDES OPOLE Usługi Internetowe
ul. Telesfora 2, 45-339 Opole, woj. opolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com