Darmowe Ogłoszenia: Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | OgloszeniaLokalne.eu | Ogloszeniarka.pl

Podarunki dla weselników z pracowni Decoris

dodano: 2021.09.16 ważne do: 2021.12.15 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:

Upominki dla gości weselnych z pracowni Decoris różnią się od klasycznych koncepcji. Do tej pory biesiadnikom wręczano cukierki lub alkohol z wesela. W tej chwili oryginalne upominki sprawiają, że dzień ślubu konkretnej Pary Młodej jeszcze przez długi czas jest dobrze postrzegany. Wybierając rozwiązania z oferty Decoris, otrzymuje się gwarancję, że oryginalne prezenty dla gości weselnych będą wykonane z zachowaniem wszystkich detali. Z tego powodu też goście docenią to, że dostają tak wyjątkowe upominki.

Wśród nich znajdują się: ozdobne butle z alkoholem, gustownie spakowane mydła, pachnące świece, rośliny w szkle, słoiczki z miodem, dekoracyjnie zapakowane szampany, słodkości z wróżbami, ozdobione brokatem butle i sporo pozostałych. Do wszystkich podziękowań mogą być dołączone spersonalizowane dedykacje ze wstążkami. To pokazuje, że każdy może dostosować tematyką {podziękowania|upominki z pracowni Decoris. Faktycznie wyróżniają się w porównaniu z pozostałymi.
Kontakt
Decoris
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
732-453=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń Trójmiasto - OgloszeniaTrojmiasto.com